Blog

meble w gabinetach

Renowacja mebli w gabinetach służby zdrowia

Meble używane w gabinetach świadczących usługi lekarskie powinny charakteryzować się bardzo wysoką jakością wykonania. Muszą sprostać nie tylko określonym standardom związanym z komfortem ich użytkowania, ale przede wszystkim wyśrubowanym normom zapewniającym bezpieczeństwo i higienę. Czy w związku z tym meble tego typu można rewitalizować, w razie uszkodzenia lub nadmiernego zużycia, zamiast wymieniać na nowe?

skóra

Tapicerstwo samochodowe

Stan samochodu ocenić można na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest sprawdzenie stanu tapicerki wykorzystanej do wykończenia foteli samochodowych i tylnej kanapy. W przypadku aut starszych, liczących kilkanaście lat są one na ogół mocno wytarte, poplamione i zniszczone. Tapicerka samochodowa bywa pokryta trudnymi do usunięcia plamami. Powstają one na skutek kontaktu z jedzeniem, piciem czy papierosowym żarem.

Na czym polega praca tapicera

Na czym polega praca tapicera

Tapicerowanie jest niezwykle wszechstronnym zajęciem. W jego zakres wchodzi tworzenie nowych mebli, naprawa i renowacja przedmiotów używanych, a także inne drobniejsze prace. Aby zostać tapicerem konieczne jest skończenie odpowiedniej szkoły. Wykształcony i doświadczony specjalista będzie w stanie wykonać nawet najbardziej wyszukane meble i elementy, za które klienci są w stanie zapłacić całkiem spore pieniądze.