Naprawa foteli samochodowych Wrocław

Naprawa foteli samochodowych Wrocław


Szukasz sprawdzonego zakładu tapicerskiego do wykonania naprawy fotela samochodowego? Skorzystaj z naszych usług! Naprawa poszycia fotela samochodowego jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które użytkują swoje auto już przez dłuższy czas i chcą odnowić jego wnętrze, jak i tych, którzy planują sprzedaż pojazdu i chcą poprawić jego stan i walory estetyczne. Możliwe jest to dzięki oferowanym przez nas usługom. Naprawa i obszywanie foteli, a także szeroko pojęte tapicerstwo samochodowe poprawią stanu Twojego pojazdu. Nasze usługi kierujemy do właścicieli wszystkich marek pojazdów, a nawet wozów luksusowych i zabytkowych. Wykonujemy naprawy wszystkich rodzajów tapicerek foteli samochodowych: skórzanych, materiałowych, wykonanych z alcantary i z ekoskóry.

Naprawa foteli samochodowych we Wrocławiu

Renowacja siedzeń potrafi całkowicie odmienić wnętrze pojazdu. W usługę tę wchodzi zarówno obszycie foteli, jak i tylnej kanapy. Trafiają do nas kilku-, kilkunasto-, a nawet i kilkudziesięcioletnie wozy. Najczęściej to oczywiście te starsze wymagają większych nakładów pracy. To właśnie tam siedziska są bardzo zniszczone – poplamione, wytarte i wymagają naprawy lub obszycia. Zdarzają się nawet mocno pobrudzone siedziska samochodowe, całe w plamach powstałych na skutek kontaktu z piciem czy jedzeniem. Realizację zamówienia rozpoczynamy od sprawdzenia stanu technicznego stelaży. W przypadku pojazdów eksploatowanych przez dłuższy czas niekiedy wymagają one regulacji. Bywa, że sprężyny są za bardzo naciągnięte lub pęknięte i wymagają wymiany. Pozbywamy się zużytej gąbki i wymieniamy ją na nową.

Obszywanie foteli samochodowych

Kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się zarówno wymianą tekstylnego poszycia siedzeń, takiego jak welur czy alcantra, jak i tapicerki skórzanej. To nie lada wyzwanie, gdyż o ile materiały tekstylne są stosunkowo łatwe w naciąganiu i uformowaniu na stelażu siedziska samochodowego, tak praca ze skórą wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Przykładowo, długość ściegu i rodzaj szwu muszą być takie same jak w oryginale, a w przypadku skóry – również odcień obicia.
obszywanie desek rozdzielczych
tapicerstwo samochodowe

Naprawa tapicerki samochodowej

Bardzo często niewielkie uszkodzenia nie wymagają wymiany i obszycia siedzeń na nowo, wystarczy naprawa. W takich przypadkach praktykuje się zastosowanie metody ekspresowej regeneracji tapicerki. Ta metoda naprawcza używana jest w przypadku niedużych dziur czy drobnych przetarć. Gdy poszycie było np. pokryte pleśnią, aplikujemy specjalny środek, który zapobiega ponownemu powstawaniu szkodliwego dla zdrowia grzyba strzępkowego.

Tapicer samochodowy we Wrocławiu

Doskonale wiemy, że obszywanie, tapicerowanie foteli i kanapy może zdziałać cuda. Niemniej jednak naszym Klientom oferujemy również inne usługi. Zajmujemy się renowacją siodełek do motocykli, rowerów i kładów, a także odnawianiem i farbowaniem elementów skórzanych motocykli. Wykonujemy usługę szycia miarę pokrowców na fotele. Tapicerujemy fotele oraz wnętrze jachtów, łodzi i motorówek. Oferujemy również doradztwo przy wyborze odpowiedniego materiału na poszycie.

Formularz kontaktowy

Chcesz uzyskać szczegółowych informacji na temat naprawy Twojej tapicerki samochodowej? Wypełnij poniższy formularz i załącz zdjęcia foteli. Prześlemy Ci wstępny kosztorys usługi.