Renowacja i naprawa mebli skórzanych Wrocław

Antyczne, nowoczesne, stylizowane na vintage, stare, nowe, skórzane lub z tkaniny– Ty dostarczasz, my naprawiamy. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo pewność, że Wasze ukochane przedmioty zostaną potraktowane i poddane renowacjom z należytą starannością. Tapicerowanie mebli to nasza specjalność – dajemy przedmiotom drugie życie. Lubimy wyzwania i bardzo chętnie podejmujemy się nawet niestandardowych zleceń.

 

Kompleksowa renowacja mebli skórzanych we Wrocławiu

 

Bez względu na to, czy zależy Państwu na drobnej naprawie, czy generalnym remoncie, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Kontaktują się z nami zarówno właściciele antycznych mebli skórzanych, jak i osoby, które takie przedmioty dopiero nabyły i chcą doprowadzić je do stanu użyteczności oraz przywrócić im dawną świetność. Profesjonalny tapicer bardzo dobrze rozumie aspekt wartości sentymentalnej przedmiotów, także wszelkie prace wykonywane są z dużą dokładnością i przywiązaniem do detali. Efektem naszej pracy jest zatem przedmiot nie tylko o zachowanej, ale i wzmocnionej wartości sentymentalnej.

 

Renowacja mebli u doświadczonych tapicerów

 

Tapicer to zawód, który wymaga dokładności i precyzji. Równie ważne jest doświadczenie oraz znajomość różnych technik renowacji i naprawy elementów wyposażenia wnętrza. Chętnie podnosimy nasze umiejętności, dzięki temu jesteśmy w stanie uratować niemalże każdy przedmiot. Codziennie trafiają do nas przedmioty w różnym stanie. Zajmujemy się kompleksową konserwacją, naprawą i renowacją wyrobów skórzanych i z ekoskóry, ale nie tylko. Bardzo często pracujemy z obiciami z różnego rodzaju tkanin. Ponadto, jeśli konieczne, tapicerowanie w naszym warsztacie obejmuje wymianę gąbki czy sprężyn lub pierza.

 

wytwarzanie nowych mebli przez tapicera

Profesjonalna naprawa mebli skórzanych we Wrocławiu

Najczęściej trafiają do nas typowe przedmioty, które użytkowane są na co dzień, niemniej jednak podejmujemy się nawet nietypowych zleceń. Tapicer meblowy z bogatym doświadczeniem oferuje m.in. naprawę, usunięcie małych niedoskonałości, całkowitą zmianę i renowację:

  • foteli,
  • krzeseł,
  • narożników,
  • pufów,
  • sof,
  • wersalek.

Przywracamy wartość użytkową, sentymentalną i estetyczną zarówno przedmiotom nowym, jak i starym, antycznym, a także tym nowoczesnym, jak i stylizowanym. W naszej pracowni posiadamy profesjonalny sprzęt i narzędzia, a także szeroki wybór tkanin i skór nie tylko o zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce, ale i z różnych półek cenowych. Dzięki temu każdy zainteresowany usługą naprawy lub renowacji elementów wyposażenia wnętrza może zwrócić się do nas o pomoc.

Tapicerstwo meblowe – dawanie przedmiotom drugiego życia

Zapraszamy również na bezpłatne konsultacje – wspólnie zastanowimy się, czy oraz w jaki sposób dany przedmiot można naprawić, omówimy istniejący problem oraz jego możliwe rozwiązania, a także przedstawimy wycenę. W tym celu element wnętrza można przywieźć ze sobą, wysłać nam zdjęcia lub zaprosić nas do siebie. Ponadto oferujemy transport na terenie Wrocławia i okolic (do 100 km) . Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.