cennik - Tapicer samochodowy i meblowy wrocław

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu cennik usług tapicerskich oferowanych w naszym zakładzie Tapicer Wroclaw. Podane ceny za tapicerowanie mebli i naprawę tapicerki samochodowej we Wrocławiu są orientacyjne, zawierają koszt wykonania usługi wraz z typowym materiałem. W zależności od wybranej tkaniny / skóry, stopnia złożoności zlecenia oraz poziomu zużycia elementów dodatkowych (takich jak np. stelaż, sprężyny, pianki, i.t.p.) cena końcowa za tapicerowanie może znacząco ulec zmianie.

Cennik usług tapicerskich – tapicerstwo samochodowe

 

 

 

 

Tapicer samochodowy usługa Cena wykonania usługi – tkanina lub ekoskóra    Cena wykonania usługi – skóra naturalna
Wymiana poszycia siedziska fotela samochodowego  od 400 zł od 700 zł
Wymiana poszycia fotela samochodowego od 900 zł od 1500 zł
Wymiana poszycia kanapy samochodowej od 1200 zł od 2100 zł
Obszycie podłokietnika od 300 zł od 400 zł
Zszycie pęknięcia na szwie od 400 zł od 400 zł

 

 

 

 

Cennik usług tapicerskich – tapicerstwo meblowe

 

 

 

 

Tapicer meblowy usługa Cena wykonania usługi – tkanina, ekoskóra    Cena wykonania usługi – skóra naturalna
Obicie siedziska krzesła od 130 zł od 160 zł
Obicie krzesła (oparcie + siedzisko)  od 230 zł od 280 zł
Obicie pufy od 300 zł od 450 zł
Obicie fotela meblowego typu PRL  od 400 zł od 500 zł
Obicie pełnego fotela meblowego od 850 zł od 1400 zł
Obicie kanapy 2 osobowej od 1800 zł od 3000 zł
Obicie kanapy 3 osobowej od 2500 zł od 4300 zł

 

 

 

Renowacja tapicerki skórzanej – cennik usług

Typowe uszkodzenia związane z użytkowaniem poszycia skórzanego (wytarcia, rysy, plamy, niewielkie pęknięcia) możemy naprawić taniej wykonując częściową lub całkowitą renowację skóry. Naprawa tapicerki skórzanej niesie za sobą wiele korzyści, oprócz niższego kosztu usługi nie wymaga zazwyczaj demontażu poszczególnych elementów tapicerki. Częściowa renowacja tapicerki skórzanej różni się niewiele lub wcale od pozostałych elementów poszycia. 

Usługi renowacji poszyć skórzanych wykonujemy na produktach marki Colourlock. Jest to niekwestionowany światowy lider wśród producentów technologii napraw tapicerek skórzanych. Na naprawy dajemy 12 miesięczną gwarancję trwałości renowacji! Przykładowe ceny renowacji tapicerek skórzanych:

 

 

 

 

Usługa Cena usługi renowacji
Renowacja kierownicy od 300 zł
Renowacja fotela samochodowego od 800 zł
Renowacja fotela meblowego od 1100 zł
Renowacja kanapy 2 osobowej od 1500 zł
Renowacja kanapy 3 osobowej od 2100 zł
Renowacja kompletu foteli i kanapy w samochodzie   od 2700 zł

 

 

 

 

Transport mebli od Klienta na terenie Wrocławia i okolic

Zdajemy sobie doskonale sprawę, jak kłopotliwe może być zorganizowanie własnego transportu mebli do zakładu tapicerskiego. Właśnie dlatego oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszej usługi transportowej. W ramach zlecenia naprawy nasi pracownicy odbiorą Państwa meble i po zakończeniu usługi wniosą je z powrotem.   

 

 

 

 

Obszar świadczenia usługi Cena usługi 
Transport oraz noszenie mebli w granicach miasta Wrocław ryczałt 100 zł za kurs
Transport oraz noszenie mebli z miejscowości poza Wrocławiem 2,50 zł / km trasy*(krzesła, małe meble)
3,50 zł / km trasy*(sofy, duże meble)
Noszenie mebli z lokalu pow. 2 piętra bez windy + 50 zł / dodatkowe piętro
   
   

 

 

 

 

* km trasy jest liczony od naszego zakładu w dwie strony.

 

Wszystkie usługi wykonywane są kompleksowo, profesjonalnie oraz z należytą starannością i przywiązaniem do detali. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak by oferować Klientom naszego wrocławskiego warsztatu efekt najwyższej jakości – czy to mowa o antycznym meblu o sentymentalnej wartości, ulubionej torebce, czy fotelach samochodowych.

 

Tapicer Wrocław – Cennik

 

Koszt każdej usługi wyceniany jest indywidualne. Kluczowym czynnikiem decydującym o cenie tapicerowania i naprawy przedmiotu jest rodzaj oferowanej usługi. W naszej bogaciej ofercie znajduje się szeroki wybór usług, a wśród nich tapicerstwo meblowe i samochodowe, a także naprawa torebek i galanterii skórzanej. Ponadto oferujemy usługi specjalistyczne, takie jak odnowa i naprawa mebli w placówkach Służby Zdrowia, a także foteli stomatologicznych oraz elementów wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Oferujemy również szkolenia i kursy.

 

Ile kosztuje usługa renowacji i naprawy mebli?

 

Koszt wykonanej usługi zależy m.in. od stopnia zniszczenia tapicerki. Bardzo zniszczone i wytarte elementy wymagają więcej pracy niż np. nieduże plamy i dziury. Ponadto równie ważny jest rodzaj zastosowanych materiałów, a także ilości ich zużycia. Oczywiście w grę wchodzi również stopień trudności wykonania renowacji czy ilość przeszyć. W niektórych przypadkach konieczna jest także wymiana dodatkowych elementów szczególnie w fotelach np. samochodowych, takich jak pianki, sprężyny czy stelaż co również ma swój przekład w cenie. Jednym z wyznaczników ceny jest również ilość czasu poświęconego na realizację danego zamówienia.

 

Tapicer samochodowy Wrocław – cennik

 

Oprócz mebli pracujemy również z pojazdami. Odnawiamy i naprawiamy fotele samochodowe, zajmujemy się także renowacją skórzanych elementów wyposażenia pojazdów takie jak kierownice, obszycia drzwi, desek rozdzielczych. Chętnie podejmujemy się nawet niestandardowych zadań. Naprawiamy dachy w cabrio, elementy skórzane motocykli, a także torebki i galanterię skórzaną. Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do zakładki usługi.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, zachęcamy do przesłania zdjęć uszkodzonego elementu wraz z opisem. Na tej podstawie postaramy się wykonać wstępną wycenę usługi. Zdjęcia wraz z opisem prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższego formularza lub na adres info@tapicer-wroclaw.

Formularz kontaktowy

Są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług tapicerskich? Zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego. Prosimy o załączenie do pytania zdjęć mebli, które chcą Państwo naprawić. Na podstawie przesłanych informacji sporządzimy wstępną wycenę naszej usługi.